YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

Sayın Meslektaşımız,

1996 yılında kurulan ve hayvan sağlığı sektöründe medikal, yazılım, cerrahi aletler ve endüstriyel ürünler alanında güçlü adımlar atmaya devam eden Hasvet, Şubat 2021 tarihinde bu başarıyı Veteriner ilaç sektörüne aktararak Pİ FARMA’yı ekosistemine dahil etti. Vizyonumuz, hasta odaklı yaklaşım sergileyerek yaşayan bir ekosistem oluşturmak, bu sistemin her bir yapısını ayrı ayrı parlatarak güçlü ve tek bir ışık elde edip, veteriner tıbbın her noktasını aydınlatmaktır.

İlaç sektörünün yarınları için AR-GE yetkinliğimizi arttırarak Global bir ilaç üreticisi ve ihracatçısı olma hedefi ile kaliteli üretimi esas alıyoruz. Sahip olduğumuz GMP (Good Manufacturing Practices) ve ISO 9001 belgelerinin yanı sıra, devamlılığını sağlamak için tüm düzenlemeler en ince ayrıntısına kadar düşünülerek gerçekleştirildi.

Ayrıca ekosistemin bir halkası olarak her meslektaşımızın mesleki gelişimine katkı sağlamak, her hastanın teşhis ve tedavisinde yanında olmak ve sağlıklı dostlarımızın yaşamlarını konforlu hale getirmek için; bilim ve eğitime verdiğimiz önem değerlerimizin başında geliyor.

Pi FARMA olarak bizler, odağımıza hastayı koyarak var gücümüzle çalışmaya ve dünya hayvan sağlığı sektöründe öncü marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Ekosistemden gelen halkalarla tasarlanmış bir yapı,

Yapının içindeki altın oran,

Oranın sağladığı mükemmel uyum,

Uyumla şekillenen sonsuz sarmal,

Sarmaldan gelen inovatif fikirler ve fikirlerin birleştiği yer,

"Pi Farma" Pharmaceutical Innovation…

Birbirimize verdiğimiz güçle; birlikte kurduğumuz gelecek hayalleri için sabırsızlanıyor, bizleri yalnız bırakmayan tüm yol arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Saygılarımızla

Hidayet ŞİMŞEK DVM, MBA

Yönetim Kurulu Başkanı